KONST / Litografier / Färglitografi 11565536
nr 1156 5536
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 94/240. 23x18 cm
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:19:33
22/1 12:49:53
Catharina Edlund
Läs mer om Catharina Edlund